750
valminud eriprojekti
30
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kaubamärgid

Otsid kindlat toodet või lahendust.

võta ühendust

Oma koostööpartnerite valiku kujundamist oleme alustanud juba 1992. aastast. Kui algusaastatel olid meie peamised koostööpartnerid Poolast, siis hiljem oleme jõudnud Saksa, Itaalia, Hispaania ja Skandinaavia tarnijateni.

Näita rohkem

Ühelt poolt on meie tarnijate valikut mõjutanud üleüldised turutrendid koos kehtivate seadusandluste ja normidega ning teisalt meie kogemus tootevaliku ja kvaliteedi osas lähtudes meie klientide soovidest.

Valiku tegemisele on palju kaasa aitanud samuti hea koostöö edasimüüjatega. Edasimüüjate spetsiifilised vajadused tootestendide, müügitoetusmaterjalide ja tootekoolituste osas on aidanud välja selekteerida tugevad ja jätkusuutlikud tootjad meie valikusse.

Tugeva hoo meie arengusse andis 1997.aastal eksklusiivse müügilepingu sõlmimine Saksa pistikupesade ja lülitite tootjaga Berker ning Rootsi kaablimärgiste tootjaga Partex.

Valgustite osas alustasime oma teed Hispaania välisvalgustite tootjaga Indalux, kellega suurimaks koostööprojektiks jäi Ülemiste autotunnelite valgustus. Edasi jätkasime koostööd Norra tootjaga Glamox, olles nende jaoks üks paljudest edasimüüjatest.

2008.-2010. aastatel kestnud majanduskriisi ajal, kui Euroopa tootjad asusid aktiivselt otsima uusi müügiväljundeid, lisandusid meie partnerite nimekirja oma ala juhtivad Saksa tootjad Trilux, We-Ef, Osram ja Insta.

Meie valgustusprojektide referentside nimekirja lisandusid Vabadussõja võidusammas (pärast tšehhide valguslahenduse ebaõnnestumist), TTÜ Spordihoone valgustus, TTÜ välisvalgustus, Lilleküla jalgpallikeskuse sisehall, Tartu mnt välisvalgustus Tallinnas jpm.

Tänaseks päevaks on meie tarnijate portfellis ligi 70 koostööpartnerit üle kogu Euroopa, kes on omas niššis kindla visiooniga tegutsevad ettevõtted ja kes suudavad pidevalt ajaga kaasas käia, tootearendusse investeerida ning luua oma valdkonnas uusi trende.

Tänu tugevatele tarnijatele oleme olnud suutelised leidma lahenduse ka kõige julgematele sisekujundajate ja arhitektide nägemustele. Koostöös tarnijatega pakume oma klientidele regulaarseid tootekoolitusi, tootenäidiseid, valgustusarvutusi ning valgustuse juhtimist. Lisaks pakume oma suundvalgustite täpset suunamist, peale nende paigaldamist elektrikute poolt.

Meie viimasteks referentsideks on olnud Kärdla keskväljak, Tartu Lodjakoda, Porto Franco, Gruusia väljak Tallinnas, Haapsalu linnuse muuseum, Kuressaare Piiskoplinnus, Rakvere Vallimägi, Ülemiste City välisvalgustus, Rapla spordihoone, Hundipea sadam, Kommunismiohvrite memoriaal, Tammsaare park, Tõrva park, Elva Linnakeskus, Eesti saatkond Moskvas, Noblessneri sadamalinnak, Tallinki ja Tartu tennisekeskused, Keila-Joa park, Keila-Joa mõis, Võru park, Tammsalu tammepark, Tartu kaubanduskeskus Kvartal, Kõltsu mõis, Tartu Gardest, Omniva logistikakeskus, Öpiku A ja B ärihooned, Telia maja, Mootorispordi muuseum, Bauhaus, Motonet, Tartu Pauluse kirik, Aluksne Luteri kiriki, Valga Issidori kirik, Selver, Coop ja väga palju muud.

Kõiki meie poolt esindatavate  kaubamärkide tooteid saab osta meie esindustest Tallinnas, Tartus ja Riias ning samuti meie edasimüüjate juurest.

Näita vähem

Viabizzuno

Loe tutvustust

Arkoslight

Loe tutvustust

Roger Pradier

Loe tutvustust

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.