850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Seinavalgustid süvispaigaldus

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Süvistatavaid seinavalgusteid kasutatakse tavaliselt seal, kus ei tohiks seinast midagi seinast välja ulatuda või nõuab seda vastav sisustusinterjöör. Süvistatud seinavalgustid sobivad reeglina nii kipsplaadi- kui ka kiviseina süvistamiseks. Tuleb vaid jälgida valgustiga kaasas olevat süvistuskarbi kinnitust ja lugeda paigaldusjuhendit.

Laialt levinud on kasutada süvistatavaid seinavalgusteid trepiastmete sees. Kõige otstarbekam oleks seda tüüpi valgustid süvistada trepi külgedele, mitte otse trepiastmete alla. Seda põhjusel, et trepiastmete all olevad valgustid tõstavad valguse otse silmade ette ning nii võivad need hakata pimestama. Valgustitest tulenev räigus on väga ebamugav ning kui pole valgustite hämardamisvõimalust, võivad selliselt paigaldatud valgustid edaspidi kasutamata jääda, kuigi suured kulutused on tehtud.

Ka basseinivalgustid on süvistatavad seinavalgustid. Nende puhul tuleb järgida IP 68 kaitseastet ja paigaldusjuhendit.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.