850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Laevalgustid: pinnapealne paigaldus

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused


Laevalgustid aitavad ruumisisest üldvalgustust lihtsalt saavutada.

Korterite valgustus on tihtipeale väga tagasihoidlik, piirdudes ainult ühe valgustiga keset lage. Selle põhjuseks on tellija teadmatus ja ehituse käigus vaid ühe valgustusjuhtme väljatoomine keset lage, mida hiljem on väga raske ümber muuta. Soovitame endale meeldivad lahendused välja otsida kindlasti enne ehitust, et sobivate valguslahenduste eeltööd saaks teha õigel ajal.

Meie standardtooteid on suuremates kaubanduskeskustes saada üle Eesti. Kõiki tooteid ei ole kõikides poodides olemas, mistõttu tasub nende saadavuse kohta küsida enne poodi minekut üle kas poest või AS Silmani Elekter kontorist.

Kuna see on vaid väike osa meie edasimüüjate valikust, soovitame kindlasti tuvtuda ka tarnijate kodulehtedega leidmaks just teile sobivaid lahendusi. Vajadusel võtke meiega ühendust, aitame teil kiiremini õiged asjad üles leida.

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Kadaka tee 3 Ärimaja

Vaata lähemalt

Kungla tee residents

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.