850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Siinivalgustid ja valgustussiinid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Valgustite siine valmistatakse 1- ja 3-faasilisi, kuid on ka väikepingelisi siine. Viimased on enamasti seotud konkreetse tootja valgustitega. 3-faasilistele siinidele valmistavad kõik tootjad oma valgusteid universaalse ühenduslüliga.

Siine saab paigaldada mistahes kohtadesse – lakke pinnapealsena, riputatuna või hoopis seintele. Saadaval on ka ripplagedesse süvistatavaid siine. Siinivalgustid saavad oma elektrilise toite siinilt, siin aga omakorda ühest toitepunktist.

Siine on erinevaid. Osadele siinidele on lisatud valgustuse juhtimine, osadele ka võimalus lisada hädavalgustus. Mittejuhitava siini korral saab ka valgusteid juhtida, kui valgustid on juhtmevabalt juhitavad. Selle kohta saab parimat infot meie müügiesindajalt. Siinivalgustuse suureks eeliseks on selle paigalduse paindlikkus ja siinivalgustite lihtne vahetatavus ning suunatavus.

Siinivalgustitega on võimalik luua ruumis suunatud valgust näiteks taiestele või maalidele toomaks neid üldfoonist esile. Siinivalgusteid valmistatakse erinevate optiliste süsteemidega, mis tagavad valgusjaotuse kitsast valgusnurgast kuni laia valgusnurgani. Siinivalgusteid on ka ühe- ning kahesuunalise asümmeetrilise valgusjaotusega, mis võimaldab vertikaalpindu välja valgustada laias ulatuses.

Siinivalgusteid saab valida värviesitusega CRI > 80 ja CRI > 90. Näiteks värvikoodiga /930 valgustid löövad interjööri värvid kõige paremini särama.

Siinivalgusteid valmistatakse ka valgusvärvikoodidega, mida sobib kasutada kindla toiduaine valgustamiseks, näiteks liha, kala, puu-ja juurviljade, küpsetiste jpt valgustamiseks, toomaks välja nende parimad küljed samal ajal toodet rikkumata.

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Trinidad Wiseman OÜ kontor

Vaata lähemalt

Noto PRO viimistlussalong Riias

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Noblessner välisrajatised ja Staapli majad ning äripinnad

Vaata lähemalt

Kadaka tee 3 Ärimaja

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.