850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Tööstusvalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Vastavalt tööstusruumide keskkonnale valitakse sinna sobiv tööstusvalgusti. Valgusti kaitseastme valikul on oluline arvestada ruumide puhtusastmega ja niiskuse sisaldusega.

Kaitseaste tähistatakse tähtedega IP (International Protection) ning kahe numbriga, millest esimene näitab valgusti pingestatud osade kaitset tahkete osakeste sissepääsu eest ning teine number kaitset vee ja niiskuse eest. Tahkete osakeste sisenemise kaitseastmeid on kuus, veekindlusklassil on kaheksa taset. Näiteks tööstusvalgustite puhul laialdaselt levinud kaitseaste IP65 tähendab valgusti kaitset igasuguse tolmu ja traadiga puudutamise eest ning mis tahes suunas tuleva veejoa eest. Täpsed kaitseastmete nõuded on esitatud elektriohutuse normdokumentides.

Kui ruumis kasutatakse kemikaale, on see oluline teave õige valgusti valikuks. Tavakeskkonna jaoks valmistatud valgustid pole üldjuhul keemiliselt kuigi vastupidavad. Näiteks peab PMMA plastist valmistatud valgusti paremini vastu erinevatele õlidele ja keemilistele ainetele kui polükarbonaadist valmistatud valgusti. Samas talub polükarbonaadist valmistatud valgusti suuremaid mehhaanilisi lööke. Valgustite valikut hõlbustavad tootjate vastavad tabelid, kus on määratud erinevate mudelite vastupidavus erinevate keemiliste ühendite vastu.

Õige tööstusvalgusti valikul on oluline arvestada samuti ruumi tule- või plahvatusohtlikkusega.

Lisaks õigesti valitud valgusti materjalidele ja korpusele ei tohi ära unustada ka tööstusvalgustite valgustehnilisi parameetreid.

Meie müügispetsialistide abiga leiab endale sobilikud valgustid  ka kõige keerukamatesse keskkondadesse koos vajaminevate valgustite võimsuste ja arvuga.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Noblessner välisrajatised ja Staapli majad ning äripinnad

Vaata lähemalt

Volvo Trucks Tallinn

Vaata lähemalt

Haabersti Jäähall

Vaata lähemalt

Mootorispordi Muuseum

Vaata lähemalt

Bauhaus Rocca Al Mare

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.