850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Elektrikütte seadmed

AS Silmani Elekter esindab Euroopa suurimat küttekaablite tootjat Fenix.  Fenix pakub laia valikut erinevaid elektrikütteseadmeid:

  • Põrandaküttematid;
  • põrandaküttekaablid ;
  • väliküttekaablid, jää sulatus kaablid vihmaveerennidesse
  • küttekiled põrandasse, lakke, peeglitele;
  • kiirgavad küttepaneelid eluruumidesse ja tööstustesse.

Fenix on asutatud aastal 1990 Tšehhi Vabariigis. Neile kuuluvad mitmed erinevad tehased üle Euroopa, sealhulgas Slovakkias, Inglismaal, Prantsusmaal, Hispaanias, Norras ja Saksamaal.

Küttekaablite reguleerimiseks pakume Eberle ja Fenixi termostaate. Valikus on tavalised õhu- ja põrandaanduriga termostaadid, lisaks digitaalsed ja wifi toel toimivad termostaadid.

Tänu pikki aastaid kestnud tootearendusele ja toodete  mitmekordsele kontrollile tootmisprotsessis jääb Fenixi praagiprotsent alla 0,001 %  ning Fenix pakub oma küttekaablitele ja küttemattidele 10 aastast tootegarantiid ning kui registreerida oma tooted tootja koduleheküljel ja järgides väljatoodud garantiitingimusi, on võimalik saada isegi eluaegset garantiid: http://warranty.fenixgroup.cz

Lisaks hoiame laos Thermor elektriradiaatoreid.

Kvartal- Tartu kaubanduskeskus

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.