850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Installatsioonimaterjalid

AS Silmani Elekter alustas oma stabiilset tegevust installatsioonimaterjalide kaubagrupiga. Alustasime juhtmekarbikute maaletoomisega Poolast ning nende turustamisega üle kogu Eesti, kaubavalik täienes järk-järgult teiste tooterühmade ja tarnijatega.

Nüüdeks on meie valik välja kujunenud ning enamus tarnijaid on kitsale spetsiifikale keskendunud tootjad, nagu näiteks Saksa juhtmekarbikute tootja GGK, Saksa seadmetooside tootja Kaiser, Saksa erinevate harukarpide ja kilpide tootja Hensel, Itaalia kaablisidemete tootja Elematic, Saksa installatsioonitorude tootja Fränkische jne.

Ülalnimetatud kaubamärke turustame peamiselt läbi oma edasimüüjate üle kogu Eesti, samuti oma Tallinna ja Tartu kontoritest. Korralikud laovarud ja spetsialiseerunud tootjate hea kvaliteet, pidev tootearendus, läbimõeldud pakendus koos kiirete tarnetega on võimaldanud meil tagada pikaajalise koostöö meie partnerite hulgas.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.