850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Põrandavalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Kui ruumis ei ole piisavalt valgust ega saa seda sinna lisada, aitab sageli põrandavalgusti. Põrandalambid on koheselt kasutusvalmis ja neid saab hõlpsalt ümber tõsta.

Selleks, et põrandalamp ei kukuks kogemata ümber, on selle alus valmistatud raskest materjalist.

Põrandavalgusteid on selliseid, mis sobivad ka töökoha- või lugemisvalgustiks, kui ka selliseid, mis loovad ruumis hubase meeleolu mängides valguse ja varjudega. Põrandavalgustitega saab valgust suunata lakke, mis hajub läbi lae tagasi ruumi üldvalgusena, saab suunata seinale või siis tööpinnale.

Osadel põrandalampidel on valgustus hämardatav ja valgusvärvi muudetav. Profiseeria valgustitesse võivad olla sisseehitatud ka kohaloleku- ja päevavalgusandurid.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Eesti saatkond Moskvas

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.