850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Valgustid

Esindame üle 40 Euroopa tarnija, kelle valikust toome maale valgusteid, valgustikomponente ja juhtimisseadmeid.

Eelistame igalt tootjalt kasutada tema tugevamat ja meie turule sobivamat osa. Seejuures püüame vältida valgustitarnijaid, kes pakuvad oma valikus seinast-seina valgusteid, muuhulgas ka profivalgusteid koos koduvalgustitega, turvavalgusteid jne. Meie kogemusest lähtudes ei suuda kõiki tootevaldkondi kattev tarnija lõpuks midagi korralikult teha ning innovatsiooni ja tarnekindlust tagada.

Minu kogemus Silmaniga on ainult positiivne. Silmani valgustusspetsialistid viitsivad alati kliendiga kaasa mõelda, erinevaid lahendusi pakkuda ja ning sedasi saabki lõpptulemus just selline nagu klient loodab!

Teet Margna

Meie valgustite valikusse kuuluvad Saksamaa sise- ja tehniliste valgustite tipptootja Trilux, ainult välisvalgustitele spetsialiseerunud saksa firma We-Ef , arhitektuursete valguslahenduste pakkuja Itaaliast Viabizzuno, kõrge kvaliteedi ja hea tootedisainiga Hispaania sisevalgustite tootja Arkoslight, ainult turvavalgustusele ja keskakuseadmetele spetsialiseerunud poola tootja Awex, Hispaania käsitööna valmistatud naturaalspooniga interjöörivalgustite tootja Luzifer, Skandinaavia disainikeelega ja mõistliku hinnatasemega Taani koduvalgustitetootja Nordlux ning palju teisi.

Valgustite juhtseadmete osas teeme koostööd ainult oma ala tipptegijatega nagu Osram, Tridonic, Hager ning Casambi.

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Kuidas tellida

Meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontoritest teostame hulgi- ja projektimüüki ning nõustame ka eraisikust koduehitajat.

Esindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning meie professionaalne müügimeeskond annab igakülgset abi tootevaliku tegemisel.

Valitud tooted on saadaval ka meie edasimüüjate kauplustes üle Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemad tooted on saadaval vaid tellimisel. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted kas kohe tarnija ladudes olemas või valmistatakse need vastavalt tellimusele.

Alati on hea meiega nõu pidama tulla juba ehitise planeerimise varajases staadiumis. Teatud puhkudel, nagu näiteks „targa maja“ puhul või valgustite hämardamiseks on vajalik teostada teistmoodi kaabeldus. Hilisem kaablite vedamine ja kaabelduse muutmine on ajamahukas ja läheb ka kulukaks.

Samuti tuleb juba varajases staadiumis mõelda laevalgustite, karniisivalgustuse või seinavalgustite asukohad enne seinte krohvimist või viimistlemist.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.