850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Süsteemivalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

E-Line tooteseeria pakub suurepärast hinna ja jõudluse suhet: väiksem energiatarve ja kõrgem valgusviljakus vähendavad märgatavalt kasutuskulusid. See tähendab, et investeeringud tasuvad end kiiresti ära. Valgustite paigaldamine käib tänu nutikatele ja praktilistele detailidele väga kiiresti. Süsteemi saab kohandada vastavaks väga erinevate valgusvajadustele, kasutades erineva valgusvooga tooteid ja moodulkomponente näiteks kohtvalgustuseks ja avariivalgustuseks.

Erinevad optikad ja võimsused, vabadus kombineerida suund- ja üldvalgusteid samas rennis, erinevad kaitseastmed ja pinnaviimistlused teevad sellest tootesarjast tõelise müügihitti.

Tootesarjade kasutusvaldkondadeks on logistikakeskused, kaubandushooned, tootmishooned, kontorid jne, näiteks Selverid, Bauhaus, Tartu Gardest, Omniva ja Itella logistikakeskused, Ericssoni tootmisüksus, Mootorispordi muuseum, Ehituse ABC kauplused  jne.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Noblessner välisrajatised ja Staapli majad ning äripinnad

Vaata lähemalt

Kadaka tee 3 Ärimaja

Vaata lähemalt

Volvo Trucks Tallinn

Vaata lähemalt

Motonet Tallinn

Vaata lähemalt

Mootorispordi Muuseum

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.