850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Pistikupesapostid

Bürooruumide, konverentsiruumide ja koosolekuruumide töökohtade muutmine, täiendavate töökohtade loomine ning täiendavate võrguühenduste vajaduse muutmine nõuab elektripaigaldist, mida saaks kiiresti, hõlpsalt ja tõhusalt muuta või laiendada.

Selle lahendamiseks sobivad hästi pistikupesadepostid, mida saab tellida põrandale fikseeritud kinnitusega, lae ja põranda vahele paigaldatud versioonina või lakke fikseeritud paindtoruga koos vabalt aluse peal seisva postiga, mida teatud raadiuses nihutada.

Erinevad pikkused, kujud, värvitoonid ja konfigureeritav sisu aitavad rahuldada erinevate tellijate soovid ning sobivuse konkreetsesse interjööri. Poste saab tellida nii ühel pool asetsevate pistkupesadega lahendusega, kuid pistikupesi saab paigaldada ka kuni nelja külge.

Simon Electricu valikus leiab madalaid ja põrandale fikseerituid vandaalikindlaid pistikupesadeposte. Need sobivad eelkõige koolidele, kus lõhkumise oht on kõige suurem.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.