850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

PCE Electric

Austria ettevõte PCE Electric asutati 1973 aastal St Martinis eesmärgiga välja töötada kvaliteetseid tööstuslike pistikupesasid ja lüliteid, neid toota ja turustada.

Tänaseks on PCE Electricu ekspordi osakaal üle 80 % toodangu kogumahust ning toodangut eksporditakse 85 riiki üle kogu maailma. Lisaks Austriale asuvad nende tehased Saksamaal, Poolas ja Sri Lankal.

See edu on saavutatud tänu enam kui 600 suurepäraselt koolitatud töötajale, kes on oma pühendumusega loonud erakordselt kõrge kvaliteedi ja innovatsiooni.

Põhilisteks tootegruppideks on:

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele
  • tööstuslikud pistikupesad ja lülitid;
  • harukarbid;
  • mobiilsed ja statsionaarsed vooluvõtukohad ehitusplatsidele, sadamatele, linnaväljakutele jne;
  • testimisseadmed;
  • jaotuskapid.

PC Electric investeerib igal aastal 5% oma käibest järjepidevasse ja valdkonnaülesesse teadus- ja arendustegevusse, mida teostatakse eraldi osakonnas. Tulemuseks pole mitte ainult väga uuenduslikud tooted ja arvukad patendikirjeldused, vaid ka esmaklassiline kvaliteet, mis väljendub üle 24 000 standartses tootes.

Oma Tallinna ja Tartu kontorites hoiame laia valikut tööstuslikest pistikupesadest ja lülititest ning koostöös tehasega aitame projekteerida ja tarnida erinevaid vooluvõtukohtasid. Töö teostamiseks tuleb meile saata oma soovid vajalikeks vooluvõtukohtadeks koos vajalike lülitite, pistikupesade, vooluarvestite ja veekraanidega arvu ja asukohaga. Pärast seda saadame teile lühikese aja jooksul ülevaatamiseks täpsed tootmiseks kõlbulikud joonised.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.