850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

PVC plastist installatsioonikarbikud

Karbikud on ette nähtud telekommunikatsiooni, signaaljuhtmestiku ja elektrikaablite paigalduseks ja kaitseks. Juhtmekarbikute eeliseks tavapaigalduse ees on juhtmete ja kaablite kerge asendamine ja vajaduse korral uute lisamine.

Süsteemikarbikud võimaldavad ülalnimetatud funktsioonidele lisaks ka pistikupesade ja lülitite installareerimist karbikutesse. Kasutusel on kahe kaanelaiusega karbikuid.

80mm kaanelaiusega karbikutesse on võimalik koos seadmetoosiga paigaldada enamlevinuid pistikupesade ja lülitite sarju (näiteks Berker).

45mm kaanelaiusega karbikutes saab kasutada nn „click & fit“ tüüpi pesasid, mis kinnituvad kaanekonstruktsiooni külge ega vaja täiendavalt seadmetoose.

Enamlevinud karbikud on jäigast, isekustuvast, halogeenivabast ja UV-kindlast plastist. Büroohoonetes ja tööstuses leiavad kasutust ka alumiiniumist ning värvitud terasplekist valmistatud karbikuid.

Plastist karbikute standartsed värvid on lumivalge RAL9010, kreemvalge RAL9001, pruun RAL8014, hall RAL7030 , helehall RAL7035 ja must RAL9011.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.