850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kaablisidemed ja -tarvikud

Kaablisidemete valik on väga lai ning lisaks erinevatele materjalidele (nailon, polüamiid, roostevaba) pikkustele, ja värvidele on saadaval vastavalt kasutusvaldkonnale eriotstarbelisi kaablisidemeid. Selleks on:

  • UV-kindlad kaablisidemed;
  • märkmeplaatidega kaablisidemed vooluahelate identifitseerimiseks
  • taasavatavad kaablisidemed, mida saab hõlpsalt uuesti avada ja ajutises juhtmestikus uuesti kasutada;
  • kuumuskindlad kaablisidemed, mis töötavad kuni 125°C pideval temperatuuril või kuni 150°C 500 tunni jooksul;
  • isekustuvast materialist kaablisidemed (klass V0), mis on toodetud isekustuvast polüamiidist (ei tekita tulekahjul toksilisi heitkoguseid ja on suurepärase leegi vastupidavusega);
  • magneteeruvad kaablisidemed, mida on võimalik tuvastada metalldetektori või röntgenkontrollisüsteemide abil. Kasutatakse laialdaselt toiduainete-ja farmaatsiatööstustes täitmaks võõrkehade saastumise vältimisel riskianalüüsi kriteeriume vastavalt HACCP määratletud standarditele.

Elematicu valikus on uudistootena saadaval topeltlukstusega kaablisidemed 2-LOCK ™, mille roostevaba plaadike suudab haakida kaablisideme külge kahest küljest ning sileda pinnaga kaabliside võimaldab sujuvat pingutamist. Nii on võimalik vältida astmelist pingutamist, mis on miinuseks tavaliste kaablisidemete juures. 2-LOCK ™ kaablisidemeid saab kasutada väga madalatel temperatuuridel, isegi – 40°C temperatuuri juures.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.