850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kaabli läbiviigud ja membraanläbiviigud

Kaabli läbiviigud peavad kaitsma elektriseadmeid nagu jaotuskilbid, jaotuskarbid, valgustid jne  mehaaniliste mõjude, tolmu ja niiskuse eest. Läbiviikudega surutakse seadmesse sisseminev kaabel tihedalt kokku välistamaks niiskuse ja tolmu seadmesse sattumine kaabli ja seadme vahelt.

Kaablite läbiviikudele on määratud minimaalne lubatud kaabli või juhtme diameeter, millest väiksema puhul kaob kaablite läbiviigule määratud kaitseaste. Valikus on nii meeter- (M) – kui ka tollkeermega (PG) kaabli läbiviigud. Lisaks kaabli läbiviikudele pakume vajaminevaid vastumutreid, kattekorke ja vähendusnipleid.

Haupa kaabli läbiviigud on valmistatud kas halogeenivabast polüamiidist või nikliga kaetud messingust. Polüamiidist kaabli läbiviigud taluvad temperatuurivahemikku -40°C kuni +85°C ning kaiteaste on IP68. Messingust kaabli läbiviigud taluvad keskkonnatemperatuuri vahemikus – 40°C kuni +120°C ja kaitseaste on samuti IP68.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.