850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Hensel

1931. aastal asutatud Gustav Hensel GmbH & Co esindab täna kogu maailmas tegutsevat kontserni, kus töötab umbes 820 töötajat, neist 570 Saksamaal.

Hensel on oma ala juhtiv ettevõte, mis on spetsialiseerunud hoonete rajatiste uuenduslike elektripaigaldiste ja energia jaotussüsteemide tootmisele.

Lisaks emaettevõttele Lennestadtis Saksamaal tagavad pideva ja tugeva esindatuse olulistel rahvusvahelistel turgudel ka Henseli tütarettevõtted ja müügiesindused Saksamaal, Euroopas ja Aasias.

Kui tolmused ja niisked keskkonnatingimused seavad elektripaigaldisele kõrgeid nõudmisi, on elektrienergia usaldusväärseks ja ohutuks jaotamiseks madalpingesektoris vaja standarditele vastavaid kõrgeima kvaliteediga tooteid. Just seda suudabki Henseli meeskond jätkusuutlikult pakkuda ning Henseli toodete väga kõrge kvaliteet on tõstnud Henseli turuliidriks madalpingesektoris.

Henseli tootmisrajatised on sertifitseeritud ja vastavad DIN EN ISO 9001-2015 nõuetele.

Kõik Henseli tooted läbivad alljärgnevaid teste:

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehelt

Tootja kodulehele
  • plastmaterjalide vastupidavustest;
  • lühise vastupidavusvõime test;
  • elektromagnetilise tundlikkuse EMC testid;
  • IP kaitseaste testid;
  • vastupidavustestid temperatuuri tõusudele;
  • löögikindluse test;
  • korrosioonikindluse test;
  • mõõtmete kontrollimine struktureeritud valguse projektsiooni abil.

Peamisteks Henseli toodete rakendusaladeks on põllumajandus ja põllumajandustööstused, autotööstused, tsemenditehased, bensiinijaamad, külmhooned, haiglad ja kliinikud, kaevandused, elektrijaamad, rasketööstused, infrastruktuuri ettevõtted, tunnelid, vabaaja – ja kaubanduskeskused jpm.

Kõiki Henseli tooteid saab tellida meie müügikontoritest Tallinna, Tartu ja Riia müügiesindustes. Laotoodetena hoime sees laia valikut Henseli harukarpe.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.