850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Tootegrupid

Otsid kindlat toodet või lahendust.

Võta ühendust

AS Silmani Elekter on kujundanud oma toote- ja tarnijavaliku üle kolmekümne aastase töö tulemusena, tuginedes oma klientide nõudmistele ja soovidele ning nende tagasisidest saadud kogemustele.

Selle protsessi käigus on meie valikusse jäänud omas nišis kindla visiooniga tegutsevad ettevõtted, kes investeerivad pidevalt innovatsiooni, tehnoloogiasse, keskkonnaohutusse ning logistikaprotsesside parendamisesse.

Oleme sellest valikust välja praakinud tootjad, kes on jäänud oma toodete ja teenustega ajale jalgu, kelle peamiseks müügiargumendiks on olnud odav hind ning kes pole suutnud või soovinud oma lubadusi täita.

Meie koostööpartneriteks on välja kujunenud oma ala juhtivad Euroopa tootjad, kes järgivad kõiki Euroopas kehtestatud kvaliteedi-, ohutuse ja keskkonnanorme ning kellel on kõrge keskkonnateadlikkus ja sotsiaalne vastutustunne.

Näita rohkem

Meie maaletoodavad ja turustatavad tooted sobivad eelkõige klientidele, kes hindavad toodete kõrget kvaliteeti, nende uuenduslikust ja kaasaegsust, head tootedisaini, paigalduskiirust ja eelkõige nende töökindlust koos pikaealisusega.

Samuti sobivad meie tooted klientidele, kes üksiktoodete taga on motiveeritud nägema terviklahendust koos lõpptulemusega.

Meie jaoks on oluline, et klient saaks alati õige toote õigesse kohta Sellepärast pakume lisaks toodetele ka alljärgnevaid teenuseid:

  • proffessioaalset nõustamist ja soovitusi lahenduse leidmiseks, samuti inspiratsiooni raamidest välja mõtlemiseks;
  • tehnoloogiliste toodete häälestamise ja programmeerimise tuge;
  • valgusarvutusi programmiga Dialux ning soovitusi õigete valgustite ja koguste määramiseks;
  • valguskatsetusi konkreetsel objektil;
  • valgusjuhtimisega seotud nõustamist ja häälestust.

Meie klientideks on edasimüüjad, elektriinstallatsiooniettevõtted, ehitusettevõtted, tootjad, tööstusettevõtted, riigiasutused ning eraiskust koduehitajad-renoveerijad.

Näita vähem