850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Büroovalgustid, töökohavalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Büroodes kasutatakse valdavalt pinnapealseid, süvistatavaid ja rippvalgusteid, kuid võimalik on kasutada ka sobivaid põranda- ja suundvalgusteid.

Büroovalgusti puhul on oluline, et valgusti ei tekitaks töötajaile ebamugavustunnet ehk diskomforträigust. Samuti ei tohiks selja taga asuvad valgustid peegelduda arvutiekraanil ega klaaspindadel peegeldusräigusena. Seetõttu on büroovalgustite valikul oluline pöörata tähelepanu valgusti optilisele süsteemile ning teostada valgusarvutused koos räigusarvutusega.

Büroosse sobivad valgustid kaitseastmega IP20 ja kõrgema kaitseastmega. Valgusvärvi poolest – kas 3000 K või 4000 K – ei ole leedvalgustuse korral suurt erinevust, kui lahendus vastab kõikidele vajalikele nõuetele. Traditsiooniliselt kasutatakse rohkem 4000K värvsustemperatuuriga valgusteid, kuid kui valgustite värviesitusindeks CRI > 90, soovitame kasutada 3000K värvsustemperatuuriga valgusteid.

Kontorivalgusteid valmistatakse ka muutuva valge valgusega, mille värvsustemperatuur muutub kas vastavalt eelprogrammeeritud stsenaariumidele või käsitsi valitud võimalustele. Muutuva valge valgusega valgustid aitavad töötaja ööpäevarütmi hoida paremini tasakaalus, tagades nii ka töötajale parema enesetunde ja keskendumisvõime ning läbi selle suurema produktiivsuse. Valgustundlike töötajate puhul annab see võimaluse valida just neile sobiv värvsustemperatuur ja valgustustase, mis rahuldab ka nende tööks vajalikke tingimusi.

Lisaks värvsustemperatuuri muutmise võimalusele peaks kontorites olema tagatud valgustite automaatse juhtimise ja hämardamise võimalus. Suurtes büroohoonetes tagab valgustite automaatne juhtimine anduritetehnoloogia abiga tuntava kokkuhoiu. Seda põhjusel, et siis töötavad valgustid ainult seal, kus neid parasjagu tarvis on, mitte ei põle pidevalt. Sellega lühendatatakse ka investeeringute tasuvusaega.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Trinidad Wiseman OÜ kontor

Vaata lähemalt

Kadaka tee 3 Ärimaja

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.