850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Egoluce

Egoluce on Itaalia tunnustatud valgustitootja aastast 1978. Kõrgtehnoloogilised disainvalgustid on loodud koostöös erinevate Itaalia firmade ja käsitööettevõtetega, pidades seejuures silmas Egoluce meeskonna aastatepikkust kogemust.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Egoluce tippkvaliteetne komponentide ja materjalide valik ning rangete kriteeriumite jälgimine võimaldab neil klientidele pakkuda suurepärasel tasemel disainvalgusteid just sinna kuhu vaja. Enamasti keskendub Egoluce sisevalgustusele, kuid nende tootevalikus leidub ka välisvalgustust.

Põhilised tooterühmad Egoluce valikus on:

  • ripplambid;
  • seinalambid;
  • laualambid;
  • laelambid;
  • põrandalambid;
  • prožektorid;
  • välisvalgustus;
  • erinevad valguslahendused jpm.

Egoluce tooteportfelli iseloomustab enamjaolt kõrgtehnoloogiline, kuid samas itaallastele kohane kunstiline lähenemine valgustitele. Nende tooteid nähes on võimatu mitte märgata, millist tähelepanu on pööratud detailidele ja millist esteetilist väärtust see esindab.

Egoluce on üks valgustitootjatest, kelle valgustitel on märge Energia säästlikusest (ES – Energy saving), mis üha enam on klientide poolt rangeks kriteeriumiks muutumas. Egoluce väidab, et üha kiiremini arenevas maailmas, kus globaalne soojenemine ning heitgaasidega võitlus on igapäevaseks probleemiks saamas, panustavad nemad aktuaalsete probleemidega võitlemiseks energiasäästlikuma tootmise ning toodetega.

Egoluce tooteid on võimalik soetada Silmani Elekter AS Tallinna , Tartu ja Riia esindustest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.