850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Liiteseadised LED-dele

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Liiteseadis paigaldatakse elektrilise toiteallika ja ühe või mitme leedmooduli vahele toitmaks mooduleid neile vajaliku tunnuspinge või tunnusvooluga.

Liiteseadis sisaldab üht või mitut erineva otstarbega komponenti –  hämardamine, võimsusteguri parandamine, raadiohäirete summutamine jms. Liiteseadis sisaldab elektritoiteühikut, kuid võib sisaldada ka juhtimisühikut.

Liiteseadis võib olla leedmooduliga ühendatud või eraldi asetsev. Eraldiasetseva liiteseadise valikul on oluline teada, kas liiteseadisele järele ühendatav LED on konstantse voolutugevusega (constant current) või konstantse pingega (constant voltage) ning millisel väärtusel see talitleb.

Valdav osa liiteseadiseid on kaitseastmega IP20, kuid saadaval on ka kõrgema kaitseastmega liiteseadiseid. Osad liiteseadised on juhitavad, osad mitte. Lisainfot küsige meie müügiesindajatelt.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Noblessner välisrajatised ja Staapli majad ning äripinnad

Vaata lähemalt

Telia maja- Mustamäe tee 3

Vaata lähemalt

Tammsaare park

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.