850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

KNX valgusjuhtimine

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

KNX on ülemaailmselt kasutusel olev kodu- ja hooneautomaatika sideprotokolli standard. Lisaks valgusjuhtimisele saab KNX-ga juhtida ka kardinaid, kütet, jahutust ning läbi erinevate lüüside ka ventilatsioonisüsteeme, multimeediatehnikat jms.

KNX standard hõlmab ühtset sideprotokolli keerupaari kaabliühendustele, käskluste edastamisele raadiosignaaliga ning informatsiooni vahetamiseks IP-võrkudes. Süsteemi häälestamiseks vajalik tarkvara (ETS) on tootjasõltumatu. See sobib erinevate tootjate kõikide KNX-seadmete häälestamiseks ja programmeerimiseks.

Valgusjuhtimisel on võimalik kasutada erinevaid releesid valgustuse lülitamiseks, faasilõikedimmereid valguse reguleerimiseks. DALI- ja DMX-lüüside abil saab ühtsesse süsteemi liita erinevaid valgusjuhtimissüsteeme.

KNX-lülititelt on võimalik lülitada/reguleerida valgustust nii üksikult kui ka gruppidena, samuti käivitada ja salvestada erinevaid valgusteemasid. KNX valgusjuhtimise jaoks on loomulikult olemas ka liikumis-, kohaloleku- ja valgusandurid ning programm- ja astrokellad valgustuse automaatseks juhtimiseks.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Veeriku tennise ja sulgpallikeskus

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.