850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Liikumisanduriga valgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Liikumisanduriga valgustisse on tootja poolt sisse ehitatud liikumisandur, mis reageerib välisele liikumisele märkamisalas. Tavaliselt on tootja poolt liikumisandurile antud tehasemäärangud valgustustaseme kohta, mil andur valgusti sisse ja välja lülitab (Steineli puhul 2-2000 luxi) ning kui kaua hoitakse valgustit töös pärast liikumise puudumist (Steineli puhul 5 sekundist kuni 15 minutini). Neid määranguid saab endale sobivaks muuta vastavalt juhendile.

Liikumisanduritega valgustite puhul on üheks peamiseks näitajaks selle katvuspiirkond ja tundlikkus (reageerimiskaugus valgustist kuni objektini). Andurite katvuspiirkond ulatub kitsast nurgast kuni 360 kraadini ning tundlikus ulatub sõltuvalt mudelist kuni 10 meetrini.

Saksa tootja Steinel on turule toonud uue radartehnoloogial põhineva kõrgsagedussensoriga sisevalgusti, millel on palju parem reageerimisaeg ja nn „mustade alade“ puudumine, mida esineb sageli liikumisanduritega valgustitel.

Tuleb teada, et anduriga valgustid tarbivad energiat ka välja lülitatud olekus, kuna liikumisandur vajab liikumise märkamiseks elektritoidet. Selle kohta, kui suur on valgusti tarbimisvõimsus väljalülitunud olekus, saab infot tootelehelt ja müügiesindajalt.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.