850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Montaažitoosid

Lülitite ja pistikupesade kinnitamiseks ja ühendamiseks kasutatakse montaažitoose koos erinevate tarvikutega. Lisaks lülitite ja pesade jaoks ettenähtud toosidele on olemas ka valgustitoosid süvisvalgustite kinnitamiseks, ja muud eriotstarbelised toosid.

Montaažitoose saab liigitada krohviseinatoosideks ja õõneseinatoosideks. Krohviseinatoosid kinnitatakse seina kas kipsi, kruvide või liimi abil ning õõnesseinatoosid toosidel asetsevate „kõrvakeste“ abil.

Lülitite ja pistikupesade kinnitamine toosidesse käib kruvide abil ja see on palju töökindlam, kui vanasti kasutatud käppkinnituste abil. Sellegipoolest on näieks Berkeri toodetel endiselt käpad toodete küljes. See võimaldab Berkeri tooteid kasutada ka vanades toosides, kus kruvikinnituse võimalus puudub.

Montaažitooside sügavuse suurendamiseks kasutatakse korrektsioonirõngaid.

Tänapäeval soovitaks kasutada tuulekindlaid ja helikindlaid montaažitoose, mis on standartsetest toosidest küll kallimad, kuid omadustelt oluliselt paremad.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.