850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kaiser

Enam kui 500 töötajaga Saksa pereettevõtte Kaiser asutati 1904. aastal. Aastatega on KAISER GROUP kujunenud üheks olulisemaks Euroopa kaubamärgiks elektripaigaldiste toodete ja süsteemide valdkonnas.

Sõltumatu pereettevõttena tegutsev firma on nii teerajaja kui ka juhtiv uuendaja oma kindlas nišis. Kaiser pole mitte ainult loonud uusi standardeid, vaid on ka välja töötanud lahendusi, mis on kujundanud kogu vastavat sektorit ja suunanud selle tulevikku.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Firma edu üks peamiseid aluseid on arusaam ettevõtlusest ja sotsiaalsest vastutusest, mis püsib juba kolmandat põlvkonda. Meeskonnatöö, vastastikune usaldus ja usaldusväärsus on olnud Kaiseri ühiste eesmärkide saavutamise aluseks. Kaiseri meeskond teab, et edukust mõõdetakse klientide edukuse kaudu. See on ka põhjus, miks nad soovivad kogu aeg oma võimsate ideede ja lahendustega sammu võrra oma sektorist eespool olla.

Pühendunud, kvalifitseeritud ja kogenud töötajad on garantii Kaiseri toodete ja teenuste kõrgele kvaliteedile. Tehniline tipptase on osa KAISERi traditsioonist. Uuenduslikud, ohutud, turvalised ja kulutõhusad lahendused kõige laiemate rakenduste jaoks hoonetes ja laevadel, aga ka masinates ja keerukates tööstusolukordades on kõik KAISERi tavapraktika.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.