850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Gaasikindlad valgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Lautade ja farmide agressiivsed keskkonnad esitavad leedvalgustitele suuri nõudmisi, et nende valgustite korpused, valgusdioodid ja valgusvoog ajas kestma jääksid. Leedvalgustites olevad leedmoodulid on erinevatele gaasidele tundlikud.

Kuna enamus plastikhajuteid ja läätsi lasevad gaase läbi, on oluline teada, millise gaasiga on tegemist, ja valida vastavad valgustid, mille hajutid neid gaase valgustisse sisse ei lase.

Näiteks lautades ja lindlates orgaaniliste ainete lagunemise tõttu tekkiv ammoniaak hävitab lühikese ajaga enamiku leedvalgusteid. Seetõttu on valgustite hankel oluline teada, millise gaasiga ja millises kontsentratsioonis on tegemist.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.