850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Zalux

Ettevõtte ZALUX asutas 1980. aastal Hispaanias José A. López, kelle kireks oli luua täiuslik klienditeenindus.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

See strateegia koos esmaklassilise tootevaliku ja oma klassi parimate logistikaprotseduuridega on muutnud Zaluxi valgustusturu liidriks ilmastikukindlate ja tööstuslike valgustite segmendis.

Oma tootmist alustati allhangete pakkumistega suurematele valgustitootjatele, hiljem alustati ka oma kaubamärgi alt valgustite müümist.

2000. aastal avaldas Saksa tootjale Trilux Zaluxi tehas nii suurt muljet, et nad tegid omanikule ettepaneku liituda Trilux grupiga. See tähendas Zaluxi jaoks uute ressursside avanemist valgustite täiustamiseks, uurimiseks ja arendamiseks ning nad otsustasid ettepanekuga liituda.

Triluxi tööstusvalgustite perekonnad nagu Duroxo, Nextrema, Aragon, Araxeon, Oleveon ja Deveo ongi toodetud Zaluxi tehastes. ZALUXi tööstusvalgustid olid ka ühed esimestest valgustitest meie valikus, mida tollel ajal ostsime Saksa firma Licatec kaudu.

Praeguseks hetkeks toimub tootmine kahes 42 000 m2 suuruses tehases ning logistikat toetab 10 000  m2 ladu Alhama de Aragónis.

Kõikides ZALUX valgustites kasutatavad materjalid ja komponendid on pärit usaldusväärsetelt tootjatelt, kelle esmaklassilist kvaliteeti toetavad mehaanilised, elektrilised ja keskkonnasertifikaadid, sealhulgas RoHS-direktiivi uusimad nõuded.

Selle tulemuseks suudetakse pakkuda parimat kvaliteedi ja hinna suhet, arendades samas tipptasemel tehnoloogiaid ja töötades välja tipptasemel lahendusi, mis on keskendunud klientide vajadustele kogu maailmas. Tulemuseks on kõrge töökindlus isegi ekstreemsetes tingimustes nagu niiskus, tolm, külm temperatuur ning mehaanilised ja keemilised mõjud.

AS Silmani Elekter hoiab oma ladudes nii Zaluxi kui ka Triluxi kaubamärgi all olevaid tooteid , mis on toodetud Zaluxi poolt.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.