850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Selux

Selux (algselt Semperlux) sündis sõjajärgsel perioodil Berliinis. Kui Hermann Bansbach ettevõtte asutas, oli linn sõjast laastatud, ilma elektrita ning valguseta. Hr. Bansbach tegi berliinlaste elu lihtsamaks taskukohase lihtsa akulaadijaga, valgustades sedasi ajaloo tumedamat perioodi. Ta uskus kindlalt valguse sotsiaalsesse ja kultuurilisse tähtsusesse, mis ületas pelgalt kommertslikkuse.

See suhtumine on ettevõttes säilinud tänapäevani.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Nüüdseks on ettevõtte nimi Semperlux muutunud Seluxiks ja Berliini väikesest käsitöökojast saanud välisvalgustust tootev ettevõte, millel on 553 pühendunud töötajat. Firma tegutseb Euroopas, Põhja-Ameerikas ja kogu maailmas.

Seluxis on valguse tulevik juba praegu olevik.

Seluxi eesmärk on arendada erakordseid tooteid ja leida kõigi nõuete jaoks parim lahendus. Nad kasutavad efektiivseks valguse juhtimiseks digitaalseid valgustussüsteeme, päevavalguse andureid, multimeedia taasesituse seinu ja värvilisi valgustuskontseptsioone. Kõik see aitab luua ainulaadse valgustuskeskkonna..

Seluxi meeskonnal on materjalide ja valgusallikate kohta põhjalikud teadmised. Toote kokkupanemise lihtsusele ja hooldusele mõeldakse juba projekteerimise käigus. Firma üks põhimõtteid on: kvaliteet peitub detailides.

Põhilised tooterühmad Seluxi valikus on:

  • pollarvalgustid;
  • postvalgustid;
  • süsteemivalgustid;
  • tänavavalgustid.

Seluxi ajatu, puhta ja loodusest inspireeritud disainiga valgustid sulanduvalt suurepäraselt linnaruumi. Need on leidnud kasutust parkides, väljakutel, teeradadel ning tänavatel.

Selux tooteid saab tellida ja osta Silmani Elekter AS esindustest.

Tehtud tööd

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Sepapaja 1 väliala

Vaata lähemalt

Kärdla keskväljak

Vaata lähemalt

Kase park

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.