850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Font Barcelona

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Barcelonas valmistatud luksuslikud lülitid ja pistikupesad

Font Barcelona kujundab ja toodab ajatuid elektriseadmeid, mis ühendavad ilu ja uusimat tehnoloogiat. Kasutades kvaliteetseteid materjale ja käsitöö-tootmisprotsesse, mida kohandatakse vastavalt igale projektile, pakuvad Font Barcelona lülitid ja pistikupesad piiramatuid isikupärastamise võimalusi, mis lisavad ainulaadse nüansi igasse ruumi.

Me teame, et need on väikesed detailid, mis loovad terviku. Alates 1950. aastast on Font Group – pereettevõte – kohalik elektritoodete tootja, oma tippklassi lülitite ja pistikupesade tootmises ühendanud traditsioonilise käsitöö ja uudse disaini, luues kunstiteoseid, mis muudavad iga arhitektuuriprojekti ainulaadseks, tagades silmapaistvuse. See eristumist soodustav filosoofia on muutnud Font Groupi tooted ühtedeks kõige auhinnatumateks toodeteks elektrimaterialide turul.

Font Barcelona hinnakiri (pdf)

Font Barcelona tooteid on võimalik soetada Silmani Elektri AS esindustest Tallinnas, Tartus ja Riias.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.