850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

CASAMBI juhtmevaba valgustusjuhtimine

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Casambi valgustusjuhtimine põhineb „Bluetooth Low Energy“ raadiosidetehnoloogia protokollil. See töötab kõikides kaasaegsetes nutitelefonides, tahvelarvutites ja isegi nutikellades.

Casambi valgustusjuhtimise rakendust saab tasuta alla laadida oma nutiseadmetesse App Store`is või Google Plays.

Casambi rakendus on lihtsasti käsitletav ning see ongi loodud eriliste tehniliste teadmisteta kasutajate jaoks. Seda saab kasutada korterite, eramute ning ka ühiskondlikute hoonete valgustusjuhtimiseks. Rakenduse tavapäraseks tööks pole internetiühendus vajalik, see on vajalik vaid kasutajaliidese konfiguratsioonide saatmiseks või tagasisaamiseks pilveteenuse keskkonnast.

Casambi kasutajaliides pakub kasutajale suuri valikuvõimalusi seadistamaks oma valgustus vastavalt individuaalsetele vajadustele. Lisaks nutiseadmete rakendusele saab süsteemi integreerida tavalisi lüliteid, liikumisandureid ning Casambi stseenilüliteid. Casambi toodetega ühildatud valgusteid saab lülitada ja juhtida ka tavaliste lülitite abil ilma Casambi rakendust kasutamata. Casambi tooteid saab hõlpsasti integreerida leeddraiverite, leedlampide või leedribade juurde.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Noto PRO viimistlussalong Riias

Vaata lähemalt

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Haapsalu piiskoplinnus

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.