850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kaablihülsid ja -kingad

Kaablihülsside ja -kingade ülesandeks on tagada juhtmete jätku- ja otsa ühendustele kindel ning usaldusväärne elektriline ja mehhaaniline kontakt.

Kaablihülsside ja –kingade sisemine pind, mis loob kontakti juhtmete pinnaga, peab tagama kokkupressimisel hea kontakti ning suurendama tõmbetugevust.

Kaablihülsid ja -kingad surutakse kokku kas käsitööriistade, patareitoitel mehhaaniliste tööriistade või siis hüdrauliliste tööriistade abiga. Poltühendusega kaablikingadel ja -hülssidel saavutatakse kontakt poltide kinnikeeramise abil.

Kaablihülsid ja -kingad sobivad nii alumiinium- kui ka vaskjuhtmetega kaablite jaoks. Valikus on lai valik kaablihülsse ja -kingasid erineva kuju, pikkuste, materjali, isolatsioonivärvide ning juhtmete ristlõigete jaoks.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.