850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Valgustirennid

Meie spetsialistid pakuvad valguslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valguslahendused

Kuumtsingitud lehtmetallist valmistatud valgustirenne kasutatakse pinnapealsete valgustite kinnitamiseks, kui ruumi põhilakke pole valgusteid võimalik kinnitada või on vajadus tuua valgustid põhilaest allapoole.

Kui ruumi on väga kõrge, on tihtipeale mõistlik valgustid madalamale lasta, et vähendada valgustite võimsust ruumi normidekohaseks valgustamiseks ning seeläbi vähendada ka elektrienergiakulu.

Tavaliselt kasutatakse tsingitud pinnakattega või valgeks värvitud valgustite riputusrenne, kuid tellida saab ka roostevabast terasest valmistatud valgustirenne spetsiifilistesse keskkondadesse (näiteks toiduainetööstused).

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.