850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Suundvalgustid ehk prožektorid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Professioonalseks kasutamiseks mõeldud prožektoreid kasutatakse suuremate alade valgustamiseks, näiteks parklate, staadionite jms, kuid ka erinevate hooneosade, tornide, skulptuuride ja monumentide väljavalgustamiseks. Tavakasutajatele mõeldud prožektoreid kasutatakse tavaliselt hooneesiste väljavalgustamiseks ning tihtipeale on need juba sisseehitud hämara- ja liikumisanduritega.

Professionaalsete prožektorite optiliste süsteemide valik on väga lai, et tagada konkreetsete sitatsioonide normidekohane või püstitatud lähteülesannete täitmine.

Prožektoritest eemaloleva ala valgustamisel tuleks kasutada asümmeetrilise valgusjaotusega valgustit, mis paigaldatuna maaga paralleelselt ei pimesta alal liikujaid. Sellistes kohtades tuleks vältida sümmeetrilise valgusjaotusega prožektoreid, mis kaugemale näitamiseks tuleks keerata liiklejaile näkku.

Enamasti on välistingimustes kasutatavate prožektorite kaitseaste IP54 või kõrgem. Tuleb arvestada, et valgustite kaitseaste IP54 laseb valgustisse sisse nii putukaid kui ka keskkonnamustust. Seetõttu on mõistlik valida välistingimustesse valgustid kaitseastmega IP65 ja rohkem.

Professioonalseks kasutamiseks mõeldud prožektorite korpused peavad olema valmistatud ilmastikule vastupidavast alumiiniumist ning mereäärsesse keskkonda paigaldatavad valgustid peavad omama vastavat töötlust sooladest tingitud elektrokeemilise korrodeerumise vastu.

Lisaks peavad head prožektorid olema vibratsioonikindlad.

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kuressaare Suursild

Vaata lähemalt

Trinidad Wiseman OÜ kontor

Vaata lähemalt

Noto PRO viimistlussalong Riias

Vaata lähemalt

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Tallinna Muusika- ja Balletikool

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.