850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

InstaLighting

Saksa ettevõtte InstaLighting oli 1998. aastal üks esimestest tootjatest, kes võttis professionaalse valgustuse valdkonnas kasutusele LED-id.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

InstaLightingu meeskond lähtub oma töös ideest, et arukas valgustus on midagi enamat kui tehnoloogia – see on täienduseks meie linnadele, turismile, liiklusele, ökoloogiale ja ostlemiskohtadele.

InstaLighting on seadnud valgustuses uue verstaposti, et tulevikus saaks rohkem keskenduda paindliku valgustuse, juhtimise ning terviklike ja individuaalsete valgustuslahenduste teenuste kombineerimisele.

Individuaalsete lahenduste pakkujana paneb tehas iga projekti eest vastutama inimese, kes suudab ühendada kõik võimalused ja liidesed nii, et juhtimise, montaaži, valgustuse kujundamise, kasutuselevõtmise ja teeninduse valdkond saaksid sujuvalt üksteisega koostööd teha.

AS Silmani Elekter tarnitud esimesed InstaLightingu LED tooted töötavad siiamaani edukalt. Headeks näideteks on seas TTÜ Akadeemikute allee, Vabaduse väljaku trepiala ja Pärnu Vallikäär. Meie viimasteks projektideks InstaLightingu tooteid kasutades on olnud kommunismiohvrite memoriaal Maarjamäel, Tammsaare park, Sepapaja väljak, Paldiski lipuväljak ja Valukoja 10 fassaad.

Instalightingu näidistega saab tutvuda meie müügiesindustes Tallinnas, Tartus ja Riias. Kohapeal pakume ka igakülgset abi valguslahenduste projekteerimisel.

Tehtud tööd

Kärdla keskväljak

Vaata lähemalt

Maarjamäe Kommunismiohvrite memoriaal

Vaata lähemalt

Kuressaare keskväljak

Vaata lähemalt

Tammsaare park

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.