850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Rippvalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Rippvalgustid on laest alla riputamiseks mõeldud valgustid. Selline paigaldusviis võimaldab valgustuse tuua valgustatavale pinnale lähemale, anda interjöörile ilmet ning luua hubasust.

Sageli on rippvalgustid muudetava kõrgusega, mis võimaldab paindlikult valida kas  üldvalgustuse või kohtvalgustuse vahel. Mida lähemal laele valgusti on, seda rohkem saab ruumi üldvalgust. Muudetava kõrgusega rippvalgusti võiks valida juhul, kui ehitajad on keset lage paigaldanud ainult ühe toitejuhtme.

Ka osasid laevalgusteid saab riputada, kui need on tasakaalustatud ning neile on riputusvahendid juurde hangitavad. Rippvalgustid annavad sageli osa valgusest üles, mis annab ruumile visuaalselt kõrgust juurde.

Enamasti on rippvalgusti lakke ühendamise kohas laerosett, mis aitab varjata laest väljuvat toitejuhet. Enne rippvalgusti hankimist tasub kindel olla, et laerosett varjab laes oleva augu.

Vahel soovitakse rippvalgusteid paigaldada lagedele, mis on nõrgad ja mis kannavad ainult väikese kaaluga valgusteid. Sellisel juhul tuleb eelnevalt välja selgitada valgusti kaal ja teha selgeks, et lagi sellist raskust ühes kinnituspunktis talub.

Vanemates hoonetes võib laepaneelidesse olla paigaldatud toitejuhtmete kõrvale valgustite jaoks riputuskonksud. Nende puhul ei tohiks valgusti raskus olla probleemiks.

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Kadaka tee 3 Ärimaja

Vaata lähemalt

Eesti saatkond Moskvas

Vaata lähemalt

Tallinna Sadama D-terminal

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.