850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Aldo Bernardi

Aldo Bernardi on 46 aastat tegutsenud Itaalia disainvalgustite tootja, mis on väga suurt rõhku pannud just klassikalisele, kuid samas modernse stiiliga valgustitele. Aldo Bernardi valgusti tunneb ära nendele iseloomuliku materjalide järgi, milledeks on ennekõike keraamika ja messing. Aldo Bernardi ammutab valgusteid luues inspiratsiooni Itaaliast ja seda ümbritsevatest maastikest ja värvidest.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Oma tootevalikus on neil pakkuda interjöörvalgusteid, klassikalisi valgusteid, erinevaid valguslahendustega süsteeme ja väga omanäolisi välisvalgusteid.

Põhilised tooterühmad Aldo Bernardi valikus on:

  • rippvalgustid;
  • seinavalgustid;
  • laevalgustid;
  • põrandalambid;
  • välivalgustid;
  • erinevad võimalikud valgussüsteemid jpm.

Aldo Bernardi tooteportfelli iseloomustab juba mainitud kirg väga klassikaliste, ent samas modernse välimusega valgustite disainimise ja tootmise vastu. Kogu tootevalik on koondunud enamasti antiiksemale stiilile, mida suudetakse edasi anda väga modernsel kujul.

Kui Aldo Bernardi valgustites võib olla veidike vanaaegsemat hõngu, siis nende tootmine on vägagi tänapäevane, selles kasutatakse ainult tipptehnoloogiat. Koostööd tehakse erinevate oma ala professionaalide, kunstnike ja arhitektidega. Tänu niivõrd suurele meeskonnale suudetakse edasi anda ainult parimat.

Aldo Bernardi tooteid saab osta AS Silmani Elekter esindustest Tallinnas, Tartus ja Riias.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.