850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Pistikupesad ja lülitid

Meie suurim pisikupesade ja lülitite tarnija on Saksa firma Berker, mida me esindame eksklusiivselt alates 1997 aastast. Berkeri tootevalik katab ka kõige nõudlikuma maitse nii tehnilise kui tootedisaini poolelt. Sarjade erinevad materjalid nagu klaas, roostevaba metall, alumiinium, betoon ning ajas mittekoltuv ja kriimustuv plast võimaldavad lahenduse leida ka kõige nõudlikumasse interjööri.

Berker Manufaktur on Berkeri loodud eraldi tootmisüksus, mis on segu kõrgtehnoloogiast ja käsitööst. Kõik tooted valmivad klientide eritellimusel, tulemusena saab klient ainult temale mõeldud ainulaadsed tooted.

Berker Manufaktur tootekataloog (PDF, 26,2 MB).

Nagu Berkeri hüüdlausegi ütleb, on Berker tark valik ajatult klassikalisest disainist kuni intelligentsete hoonejuhtimissüsteemideni.

Teiseks partneriks meie valikus on Hispaania firma Fontini. See on pikaajaliste traditsioonidega käsitööna valmistatud pistikupesade ja lülitite tootja, mille kasutatud ehedaid materjale, nagu näiteks portselan ja väärismetallid, väärindab käsitöönduslik kultuur.

Lisaks pakume meie edasimüüjatest partneritele Tšehhi tootja Lendava pistikupesi ja lüliteid ning Prantsusmaa firma Legrand sarju.

Tööstuslikest pistikupesadest on meie peamisteks tarnijateks Austria firma PCE ning rahvusvaheline ettevõte ABB.

Töölaudadesse ning mööblisse intergreerimiseks sobivaid vooluvõtu ja multimeedia tooteid pakume Saksa firmalt Bahman, Itaalia firmalt ASA Plastici ja Hispaania firmalt Simon.

Põrandatasse süvistatavatest vooluvõtukohtadest teeme koostööd Hispaania firmaga Simon ja Saksa firmaga Bodensteckdosen

Kuidas tellida

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid. Meie asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval ka meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Soovitame meiega nõu pidama tulla ehitise planeerimise varajases staadiumis. Teatud puhkudel, nagu näiteks „targa maja“ puhul või valgustite hämardamiseks on vajalik teostada teistmoodi kaabeldus. Hilisem kaablite vedamine ja kaabelduse muutmine on ajamahukas ja läheb ka kulukaks.

Samuti tuleb juba varajases staadiumis, enne seinte krohvimist või viimistlemist, läbi mõelda laevalgustite, karniisivalgustuse või seinavalgustite asukohad.

Uus-Meremaa kvartal

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.