850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

LEGRAND

Legrand oma rohkem kui 30 000 töötajaga on maailma suurim kaabli- ja paigaldustarvikute tootja. Legrand pakub turu kõige mitmekülgsemat tootevalikut, mille moodustavad rahvusvahelistele standarditele vastavad elektriinstallatsiooni- ja paigaldustarvikud.

Legrandi juured ulatuvad 1865. aastasse, mil ettevõttes alustati portselaninõude valmistamist. Alates 1919. aastast hakati tootma ka pistikupesasid ja lüliteid, kasutades algselt nende tootmises portselani ja pukspuud.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Nüüd on Legrand esindatud rohkem kui 90 riigis, ettevõtte tooteid turustatakse igal mandril peaaegu 180 riigis. Legrandil on töötajaid üle 38 000 ja möödunud aasta käive oli kuus miljardit eurot. Lisaks omab Legrand juhtivaid positsioone sellistes riikides nagu Prantsusmaa, Itaalia ja USA.

Legrand ja tema meeskond töötavad kõvasti selle nimel, et pakkuda innovaatilisi lahendusi, mis muudaksid kasutajate elu paremaks nii tööl kui kodus. Tootedisain on Legrandi innovatsioonistrateegia prioriteet – tasakaal püütakse leida tehnoloogia, kasutusmugavuse ja esteetiliste suundumuste vahel.

Turuliidrina kavatseb Legrand toetada hoonete elektri- ja digitaalinfrastruktuuride arengut, pakkudes uuenduslikke, ühendatud, koostalitlusvõimelisi ja energiatõhusaid lahendusi, mis pakuvad kasutajatele reaalset kasu. Seda kõike tehakse samal ajal paljudel turgudel oma juhtpositsiooni tugevdades.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.