850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Roger Pradier

Kui Roger Pradier otsustas 1910 aastal oma firma asutanud isa jälgedes astuda, et pühenduda eramute jaoks sepistatud laternate tootmisele, ei osanud ta aimata, et sajand hiljem toodab ettevõte endiselt samadel teadmistel põhinevaid valgusteid.

Roger Pradier on traditsioonidega ja katkematu tootmiskogemusega Prantsusmaa välisvalgustitootja. Tootmiseks tarvilikud oskused ja teave kandub edasi põlvest põlve.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Kuigi tänapäeval on inimeste vajadused muutunud, siis ootused kvaliteedi osas on jäänud samaks: välisvalgustus peab vastu pidama ajale olenemata moest.

Roger Pradier toodab nii kaasaegse kui klassikalise disainiga välisvalgusteid, mida on kasutatud villade, paleede, hotellide, restoranide, aedade, kaupluste, avalike ja ajalooliste hoonete välisvalgustuse lahendustes.

Põhilised tooterühmad Roger Pradieri välisvalgustite valikus on:

  • klassikalised/kaasaegsed seinavalgustid;
  • klassikalised/kaasaegsed pollarvalgustid;
  • klassikalised/kaasaegsed postvalgustid;
  • klassikalised/kaasaegsed rippvalgustid.

Roger Pradieri valgustid on tuntud oma materjalide kvaliteedi poolest. Iga detaili suhtes rakendatakse range kontroll ja standardid. Nende 60 kollektsiooni on saadaval laias värvivalikus, garantii alumiiniumi korrosiooni vastu on 25 aastat.

Vaatamata autentsetele ja luksuslikele detailidele, on valgustid sellegipoolest taskukohased, kuna tootmiskulud arvestatakse võimalikult täpselt.

Roger Pradieri valgusteid saab tellida ja osta Silmani Elekter AS esindustest.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.