850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

LED-ribad välistingimustesse

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Välistingimustesse paigaldatavad leedribad on enamasti silikoonkattega või silikooni valatud, nende kaitseaste on IP65 – IP68. Silikoonkattega leedribasid on väga erineva kvaliteediga.

Osad neist taluvad väliskeskkonnas olevat UV–kiirgust, osad aga mitte, osad leedribad taluvad ka mereäärset soolaudu. Kuid ka need leedribad vajavad paigaldust alumiiniumprofiilile juhul, kui alusmaterjal ei toimi jahutusena.

Meie esindatava Saksa firma Barthelme niiskuskindlate leedribade sari AQUALUC on testitud vastupidavusele soola, vee, UV-kiirguse, abrasiooni, tolmu ja kemikaalide suhtes.

See muudab AQUALUC leedribad ideaalseks kasutamiseks nii sise-ja välistingimustes nagu  basseinid ja tervisekeskused, laevaehitus, aiad, pargid, fassaadid jne.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Private Time Nature Mini-Villa

Vaata lähemalt

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Noblessner välisrajatised ja Staapli majad ning äripinnad

Vaata lähemalt

Kärdla keskväljak

Vaata lähemalt

Tondiraba park

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.