850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Barthelme

Saksa ettevõte Barthelme asutas Josef Barthelme 1931. aastal. Aja jooksul on arenetud klassikalisest turustajast kvaliteetsete ja kliendipõhiste lahenduste tootjaks.

Barthelme tootesari ulatub kõrge IP-kaitsmeastmega painduvatest LED-ribadest mitmesuguste uuenduslike profiilide ja valgustiteni ning intelligentsete kontrolleriteni, mis võimaldavad mugavat valgustuse juhtimist.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Barthelmel on tihedad suhted usaldusväärsete tarnijatega, kes järgivad ka õiglasi ja jätkusuutlikke põhimõtteid ning turustavad keskkonnasõbralikke komponente LED-tööstuse jaoks. Barthelme tooteuuendusi ja arendusi juhib tihe suhtlus klientide ja turuga.

Barthelme missiooniks on toetada oma kliente kogu projektide vältel, pakkudes tehnilist tuge, mis aitab kliente nii enne kui ka pärast nende toodete ostmist. Sel viisil aitab Barthelme meeskond luua jätkusuutlikke ja kvaliteetseid valguslahendusi.

Pidevad arengud, tootetäiustused ja -uuendused aitavad Barthelmel täita klientide nõudlikke ootusi. Individuaalsed ja kohandatud lahendused, mida koos klientidega arendatakse ja rakendatakse, võimaldavad luua ainulaadselt isikupäraseid valgustuslahendusi.

Barthelme’i toodetega saavad kliendid kõrgeima kvaliteediga säästvad LED-lahendused. Barthelme tooted on sümbioos kvaliteetsetest materjalidest, testitud elektroonikast, suurest kirest ja veelgi suuremast kogemusest.

Barthelme populaarsemaks tootesarjaks on Eesti turul IP kaitseastmega AQUALUC tootesari:

https://www.barthelme.de/content/en/led/category/1/ip-protected-led-light-lines.aspx

Seda iseloomustab kõrge vastupidavus soola, vee, UV-kiirguse, hõõrdumise, tolmu ja kemikaalide suhtes. See muudab AQUALUCi ideaalseks kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes nagu üldine välisvalgustus, basseinid ja tervisekeskused, samuti laevaehitus, aiandus ja haljastus.

Viimasteks referentsideks selle tootesarjaga on olnud Noblessneri kvartal, Tammsaare park, Suur Patarei 20 välisfassaad jpm

Barthelme näidistega on võimalik tutvuda kõikides meie kontorites Tallinnas, Tartus ja Riias. Lisaks igakülgsele tehinilisele abile, aitame samuti teostada klientide valgusarvutusi ning valgussimulatsioone.

Tehtud tööd

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Tondiraba park

Vaata lähemalt

Võru keskväljak

Vaata lähemalt

Kvartal- Tartu kaubanduskeskus

Vaata lähemalt

Tammsaare park

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.