850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Lauavalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Laualambid toovad valguse töökohale lähemale. Kui ruumi põhivalgustus jääb selja taha, aitab lauavalgusti olukorrast välja.

Laualampe valmistatakse igasuguse kinnitusega – lauaplaadi või riiuli külge pitskruvi või klambriga paigaldatavana, seinakinnitusega või raske tasakaalu hoidva lauaalusega lauale paigaldatavad.

Valgusti võib olla liigendiga suunatav ja tõstetav. Tuleb jälgida liigendite materjale ja teostust, sest pahatihti kaotavad odavad laualambid oma asendi fikseerimisvõime juba mõne kasutamisnädala pärast. Osadel valgustitel on sisseehitatud juhtimine ehk siis valgusteid saab hämardada ja valguse näivat värvi muuta. Parimad lauavalgustid on sellised, mille valgusallikas ei paista kasutamisel silma ja suunab valguse lauanurgalt tööalale nii, et lauavalgusti paigutus laual ei võtaks vajalikku tööpinda enda alla.

Triluxi revolutsioonilse lauvalgustiga Bicult ei ole täiendav ruumi üldvalgustus enam vajalik, sest  räigusvaba kaudvalguse ja otsese valguse kombinatsiooni kasutamine tagab piisava koht- kui üldvalguse. Personaalne valgusseadistus, värvustemperatuuri reguleerimise võimalus (Human Centric Lighting), sisseehitatud kohaloleku- ja päevavalgusandur, nutiseadmest juhtimine, nutikas ühenduvus (Bicult valgustid suhtlevad omavahel) jpm. kõik kokku on loonud uue lauavalgustite standardi.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügiesindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Esindustes toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügiesindustes on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Vesilennuki korterid

Vaata lähemalt

Mindvalley Tallinna kontor

Vaata lähemalt

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.