850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Portatiivsed aiavalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Portatiivne aiavalgusti võib olla maasse torgatava jalandiga valgusti, mis valgustab välja lähedal asuvad lilled, põõsad vms. Samuti saab selliste valgustitega luua ajutiselt meeleolu väliürituste tarvis.

Oma toite saavad need kas lähedal asuvast toitepunktist või päikesepatareidest. Osad valgustid töötavad akutoitel ehk nende akud laetakse eelnevalt täis ning neid saab kasutada lubatud arv tunde.

Päikesepatareidel töötavate valgustitega tasub meie kliimatingimustes ettevaatlik olla, sest üldjuhul ei suuda nende akud end vajalikule tasemele täis laadida siis, kui neid kõige rohkem vaja on. Ka kvaliteet on sellistel valgustitel üldjuhul kehvapoolne.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.