850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Juhtme- ja kaablimärgised

Oleme keskendunud maailma juhtiva rootsi kablimärgiste tootja Partex esindamisele ning oleme seda teinud juba üle 20 aasta.

Partexi valik hõlmab kõikvõimalike juhtmete, kaablite, torude ning komponentide märgistamist.

Pereettevõtena alustanud tehas on oma kitsas valdkonnas tegustsenud juba alates 1946 aastast. See pikaajaline kogemus koos moodsate tootmisvõimalustega võimaldab Partexil pakkuda täiuslikke lahendusi tänapäeva nõudlikele identifitseerimisnõuetele. Pidev materjalide ja täiustatud tootmistehnoloogiate arendamine tagab täiusliku valiku selles nižis, mis sobib nii elektrikule, kilbiehitajale kui ka maailma suurimatele tööstusettevõtetele.

Partex omab müügiesindusi üle 40 riigis ning klientideks on sellised tööstusgigandid nagu ABB, AEG, Alsthom, EDF, SAAB, Siemens, Telecom, Toshiba, Volvo jne.

Partexi tootevalikusse kuulevad ühe- ja mitmesümbolised märgised, roostevabad märgised ning erinevad märgistusprinterid.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.