850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Partex

Rootsi ettevõte Partex asutati 1948. aastal esialgse nime all Electro-Lööf. Firma sai nime selle asutaja Tore Lööf nime järgi. Esimene PX tüübi PVC plastist kaablimärgis toodeti 1951. aastal.

Kogu tootevalikut näed tootja kodulehel.

Tootja kodulehele

Juba esimestest aastatest on Partex tegelenud terviklike märgistussüsteemide ja kaablitarvikute arendamise ja tootmisega, tänaseks päevaks on neil selles vallas juba 70 aastane kogemus.

Enamus Partexi kliente teavad, et Partex on Rootsi ettevõte ja et just nemad on turule toonud turu kõige populaarseme ühesümbolise PA tüüpi kaablimärgise. Kuid ettevõtte tootevalik on siiski palju laiem.

Partexil on üle 60 aastane arendus- ja tootmiskogemus, mis on andnud neile ainulaadsed teadmised selles valdkonnas.

Partexi tootevalikusse kuulevad ühe- ja mitmesümbolilised märgised, roostevabad märgised ning erinevad märgistusprinterid.

Enamus Partexi tooteid on arendatud Partexi tööstusklientide spetsiifilistest vajadustest lähtuvalt. Juhul kui ettevõttel on soovi saada oma erivajadustele vastavaid tähistusi või märgiseid, tasub kindlasti meiega ühendust võtta – koostöös tehasega leiame parima lahenduse.

Asjakohane märgistamine suurendab ettevõttes ohutust, vähendab tööaja raiskamist tootmisprotsessidel ning vähendab aega tootmise taaskäivitmisel
tootmise seiskumise korral.

Lisaks lihtsustab õige märgistamine hooldustöid, vähendab hoolduskulusid, ja tootmiskadu ning aitab kiiremini rikkeid tuvastada.

Partexi toodete kõrge ja ühtlase kvaliteedi tagamiseks tehakse Rootsi Riiklikus Uurimis- ja Testimisinstituudis arvukalt katseid. Üksikasjalikud uuringud ja ranged testid tehakse sellistele muutujatele nagu hallitus, rooste, tulekahju, ekstreemsed temperatuurid mõjud, UV-kiirgus ja erinevad kemikaalid.

Partex omab müügiesindusi üle 40 riigis ning klientideks on sellised tööstusgigandid nagu ABB, AEG, Alsthom, EDF, SAAB, Siemens, Telecom, Toshiba, Volvo jne.

Kõiki Partexi tooteid koos professionaalse konsultatsiooniga saab osta meie müügikontoritest, osaline valik on ka esindatud suurimate hulgimüüjate juures.

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.