850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Kauplusevalgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Oskuslikult läbimõeldud kauplusevalgustus tagab kaupmehele suurema läbimüügi tänu kauba õigele väljavalgustamisele ja meeldiva ostuatmosfääri loomisele.

Enamus meist on kogenud kauplustes halvasti suunatud või valest optikast tulenevat diskomforträigust ning lisaks üle- või alavalgustatud alasid, kus ostlemine on äärmiselt ebamugav. Sellistes kauplustes klient kaua ei püsi ning suundub konkurendi juurde.

Kaupluses on oluline välja tuua vertikaaltasandil olevad kaubad. See eeldab vastava valgusjaotusega üldvalgusteid ja suundvalgusteid, mida saab suunata valgustatavatele pindadele. Kaupluses olevad erinevad kaubagrupid võivad olla valguse erinevatele värvsustemperatuuridele erineva tundlikkusega.

Vale värvsustemperatuuriga liigne valgustus võib rikkuda teatud toidukaupade kvaliteeti ning pleegitada ka tarbekaupu või riideesemeid.

Õige valiku tegemiseks küsige lisateavet meie müügiesindajatelt.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.