850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Vandaalikindlad valgustid

Meie spetsialistid pakuvad valgustuslahenduste planeerimist ja elluviimist nii eraisikutele, ettevõtetele kui ka avalikule sektorile.

Valgustuslahendused

Ruumidesse või välistingimustesse, kus on oht, et valgusteid võidakse mehaaniliselt vigastada, tuleb valida valgustid kõrgema löögikindlusastmega IK. Selleks peavad valgustid olema läbinud vastavad testid. Suuremates tehastes on selleks loodud laborid, kus kindla raskusega teraskuulike kukutatakse teatud kõrgusel valgusti kõige nõrgema koha peale. Löögikindlusaste IK peab olema kantud ka tootelehele.

Mida kõrgem on IK järel olev number, seda paremini on valgusti nõrgim osa kaitstud juhuslike löökide eest.

Tööstusvalgustitel ja välisvalgustidel on tavaliselt löögikindlus IK08, mis tähendab löögikindlust kuni 5J (džauli). Katse puhul kukutatakse 1,7 kg massiga kuul 300 mm kõrguselt valgusti nõrgemale osale.

Pargivalgustitel on soovituslik löögikindlus IK10, kuna tavaliselt paigaldatakse pargivalgustid madalamatele postidele kui tänavavalgustid ning see seab need suuremasse ohtu vandaalitsejate suhtes.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.