850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Pistikupesad ja lülitid mööblisse

Berkeri Integro sari on välja arendatud paigaldamiseks erinevatesse sisustuselementidesse ja inerjööridesse  (näiteks köögimöölid, jahtide sisustus ning karavanide sisustus).

Tänu oma väikestele mõõtmedele ja madalale paigaldussügavusele saab Berkeri Integro sarjaga täiusliku tulemuse. Berkeri Integro sarja väga lai sisude valik, erinevad värvikombinatsioonid ning neli erinevat disainisarja Disain Flow, Design Classic, Design Pure ja Desing Twin võimaldavad lahenduse leida igasse interjööri.

ASA Plastici tootesari Versahit single ja Versahit Dual võimaldavad vooluvõtukohti paigaldada pehme mööbli sisse. Pehme mööbli tellimisel oleks kasulik juba tehasest tellida mööbel koos vooluvõtukoha ja USB laadijatega. Pehmesse mööblisse paigaldatud vooluvõtukohad annavad meile mugava telefoni või sülearvuti laadimisvõimaluse ilma, et peaksime seda pikendusjuhtmetega tegema või diivani taha ronima.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.