850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Pistikupesad töölaudadele

Töölaudadesse ning mööbli tasapindadesse intergreerimiseks mõeldud vooluvõtu ja multimeedia tooteid sobib kasutada juhul, kui olemasolevad pistikupesad on reaalsest kasutus- või töökeskkonnast kaugel, need on pidevaks kasutamiseks ebamugaval kõrgusel või puuduvad sootuks.

Üldjuhul on sellised vooluvõtukohad kompaktse disaini ja väikese paigaldussügavusega ning kuna need on reeglina ülalt paigaldatavad, võib neid lisada töötasapindadesse igal hetkel juurde.

Erinevate tootjate sortiment on väga lai, kattes ära erineva kuju, funktsionaalsuse, komplektatsiooni ja pinnaviimistluse. Tänu sellele leiab alati sobiva lahenduse nii moodsasse kui klassikalisse interjööri.

Täieliku valiku toodetest leiad tarnijate kodulehtedelt

Kuidas tellida?

Meie müügikontorid asuvad Tallinnas, Tartus ja Riias. Kontorites toimub hulgi- ja projektimüük, samuti eraisikust koduehitaja nõustamine.

Müügikontorites on väljas hulgaliselt tootenäidiseid ning asjatundlik müügimeeskond osutab valiku tegemisel igakülgset abi.

Valitud tooted on saadaval meie edasimüüjate kauplustes üle kogu Eesti.

Tellimisajad sõltuvad tarnijast ja ka konkreetsest tootest. Suur hulk tooteid on laokaubana olemas, spetsiifilisemaid tooteid tuleb tellida. Olenevalt tootjast ja tooterühmast on tooted tarnija ladudes olemas kas kohe, või valmistatakse see vastavalt tellija soovile.

Kaubamärgid, mida esindame

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.