850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

Simon

1916. aastal Olotisse üles seatud väike töökoda ja sellel ajal turul valitsenud lambisoklite nappus pani aluse Simon Grupile, mille asutajaks oli  Arturo Simon.

Alustati lambisoklite tootmisest ning 1920. aastal laiendati oma tegevust lülitite ja pistikupesade valdkonda. See samm suurendas märkimisväärselt ettevõtte tootlikust ja tuntust.

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

Ettevõtte asutamisest on möödunud üle 100 aasta ja väljakujunenud gruppi juhib nüüdseks asutajapere neljas põlvkond. Ettevõte on esindatud enam kui 90 riigis üle kogu maailma.

Simon brändi populaarsus seisneb selles, et see on olnud osa paljude inimeste elust, nende igapäevasest tööst ja keskkonnast. Iga päev kordavad sajad tuhanded inimesed alateadlikult tulede sisse ja väljalülitamisi ning kasutavad muul moel Simoni tooteid.

Simoni tooted on inimeste igapäevaelus üha enam ühendatud digitaalsete ja automaatsete funktsioonidega.

Ettevõtte rahvusvaheline ulatus hõlmab ärivaldkondi alates väikestest elektriseadmetest, töökohtade ühenduvusest, sise- ja linnavalgustuse ning juhtimissüsteemidest kuni elektrisõidukite laadimiseni, kus disain ja tehnoloogia on koos pideva uurimistöö ja protsesside täiustamisega.

Simoni toodete peamisteks eelisteks on head disainilahendused, toodete pikk kasutusiga ja nende hea renomee turul.

2016. aastal tähistas Simon oma sajandat aastapäeva muuhulgas ka uue pistikupesade ja lülitide sarja Simon 100 lansseerimisega. See on nii disaini, kasutatavuse kui ka funktsionaalsuse revolutsioon.

Selle sarjaga on võimalik ruume elustada ja luua elamusi, mis sobivad mistahes elustiiliga. See on sari, mis muudab meie eluviisi märkimisväärselt paremaks nii kodus kui ka avalikus keskkonnas.

Simon 100 hinnakiri (pdf)

Simon 270 hinnakiri (pdf)

Simoni toodetega saab tutvuda ja neid tellida meie Tallinna, Tartu ja Riia müügikontorites.

Tehtud tööd

Kruiisiterminal

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.