850
valminud eriprojekti
31
aastat kogemust
70
Euroopa tarnijat
1200000
müüdud toodet aastas

We-ef

Kogu tootevaliku leiad tootja kodulehelt

Tootja kodulehele

WE-EF on ülemaailmse haardega silmapaistva tehnilise disaini ja uuenduslike optiliste süsteemide poolest tuntud tippkvaliteetsete välisvalgustite tootja.  Ettevõtte tooteportfell sisaldab lahendusi väga erinevateks rakendusteks alates linnaruumist kuni keerukamate arhitektuuriprojektideni.

1950. aastal Saksamaal asutatud WE-EF on kogu maailmas tunnustatud juhtiv ajatu disaini ning erakordse funktsionaalsusega valgustuslahendusi pakkuv välisvalgustuste spetsialist. WE-EFil on Saksamaal kaks tootmiskompleksi: peakontor ja tänaseni tegutsev algupärane tootmine asub Bispingenis, teine tehas Steinhöfelis. Lisaks on WE-EFil tootmisüksused ja tütarettevõtted Prantsusmaal, Šveitsis, Ameerika Ühendriikides, Tais ja Austraalias.

Ainulaadse disaini, ajatu vormi ja uuenduslike tehnoloogiatega on WE-EF välisvalgustuses seadnud kõrgeid standardeid alates firma loomise hetkest. Olles tänaseks tegutsenud üle 70 aasta, on WE-EF endiselt jäänud truuks pereettevõttele omastele ainulaadsetele väärtustele nagu loomingulisus, kliendikesksus ning lahendustele orienteeritus.

Kasutades esmaklassilisi materjale, põhjalikult läbimõeldud konstruktsioonilisi lahendusi ning erakordset lõppviimistlust 5CE*, on tulemuseks kauakestvad tooted, mis pakuvad pikkadeks aastateks meelerahu nii tellijaile kui kasutajaile. Tuginedes oma pikaajalisele praktilisele koostöökogemusele ettevõttega kinnitame, et WE-EF suudab garanteerida varuosade saadavuse ka rohkem kui kümme aastat pärast toote esmast paigaldust.

Arvestades meie regiooni äärmusest äärmusesse kõikuvaid ilmastikutingimusi nii sisemaal kui mereäärses piirkonnas, on WE-EFi valgustite hinna ja kvaliteedi suhe igati paigas. Seda ilmestab lugematu hulk suuremaid ja väiksemaid edukalt realiseerunud projekte nii Eestis kui Lätis.

Põhilised tooterühmad WE-EF valikus on:

 • tänavavalgustid;
 • pargivalgustid;
 • suundvalgustid ehk prožektorid;
 • pollarvalgustid;
 • fassaadivalgustid;
 • maavalgustid;
 • laevalgustid välistingimustesse;
 • seinavalgustid välistingimustesse;
 • tänavavalgustipostid.

Silmani Elekter AS on WE-EF-i partneriks alates aastast 2004. WE-EF tootevaliku ja näidistega saab tutvuda AS Silmani Elekter kontorites Tallinnas, Tartus ja Riias.

*5CE (5 kriitilist elementi) kõrgem roostekaitse.

 1. Kõigi maapinnast kõrgemale paigaldatavate valgustite korpused on valmistatud madala vasesisaldusega merendusklassi alumiiniumvalust.
 2. Mitmeastmeline eeltöötlus ja konversioonkatmise protsess sisaldavad rasvaeemaldust, deoksüdeerimist, söövitamist ja olenevalt tootest kroomimist või tsirkoonimist. Neid meetodeid peetakse kõige efektiivsemateks alumiiniumsulamite vahepinde võimalustest.
 3. Pulbervärv ehk UV-stabiliseeritud, arhitektuurne polüesterpuudervärv kantakse peale elektrostaatiliselt ja kuivatatakse ahjus ~ 200°C juures. Värvikaart
 4. PCS kinnitused. Kõik välitingimustele avatud kinnitusvahendid on tehtud austeniitsest roostevabast terasest ja lisaks immutatud ning kaetud sitke polümeerkattega
 5. Protsessi kontroll.

Loe rohkem 5CE ja 5CE+ kõrgema roostekaitse kohta siit

Tehtud tööd

Stereo House fassaadi- ja välisvalgustus

Vaata lähemalt

Kuressaare Suursild

Vaata lähemalt

Kalaranna 8 kvartal

Vaata lähemalt

Valuoja tunnel Viljandis

Vaata lähemalt

Tallinna Muusika- ja Balletikool

Vaata lähemalt

Kasulikku lugemist

Juhendid ja infomaterjalid

Värvustemperatuuri nähtamatu mõju inimese ööpäevarütmile

Erinevused kvaliteetsete ja ebakvaliteetsete leedvalgustite vahel

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie toodete, tarne või valguslahenduste kohta, võtke julgelt ühendust. Kõige mugavam on kasutada allolevat kontaktivormi, mille kaudu jõuab teie kiri kõige õigema inimeseni.